wtorek, styczeń 17, 2017

Serwis Sprzątający

sprzatajace

Czystość to jeden z elementów składających się na wizerunek, zarówno człowieka, jak i firmy. Uważamy, że nie zależnie od gałęzi prowadzonego biznesu, czystość spełnia ważny element wizerunku, a także komfortu pracy, dlatego zadania związane z utrzymaniem czystości należy outsorsować, zlecać profesjonalistom. Po to, aby móc spokojnie skupić się nad rozwojem i sukcesem biznesu.

Kompleksowo zajmujemy się obsługą imprez plenerowych, koncertów, pikników, festynów.

Jesteśmy zawodowcami w utrzymaniu czystości na osiedlach mieszkaniowych, w obiektach handlowych i przemysłowych oraz w obiektach biurowych.

W naszej ofercie mamy sekcje dedykowane do zadań specjalnych. Sekcja "zima", "ogrodnik" i "czyste okna" to oferta wchodząca w skład kompleksowej usługi lub też możliwość usługi czasowej.

Każde zadanie staramy się traktować indywidualnie. Stosujemy skuteczne i elastyczne rozwiązania godzin pracy, doboru pracowników i sprzętu, oparte na indywidualnych potrzebach i życzeniach klienta.

Posiadamy certyfikat ISO 9001:2008, potwierdzający jakość świadczonych przez nas usług


Usługi świadoczne przez Grupę DSF:

  • Obsługa imprez plenerowych
  • Obsługa osiedli mieszkaniowych
  • Obsługa obiektów wielkopowierzchniowych
  • Obsługa obiektów hotelarskich
  • Gospodarka terenami zielonymi

Nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju.

Zapoznaj się naszym pełnym pakietem zabezpieczenia imprezy masowej:

KONTAKT
Monika Domańska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KONTAKT Z GRUPĄ DSF

Grupa DSF Sp. z o.o.
Krynoliny 13, 03-699 Warszawa, PL
Tel/Fax: +48 22 679 09 01
GSM: 607 113 611

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.