piątek, kwiecień 18, 2014

Oferty Pracy

 W dłuższej perspektywie czynnikiem determinującym sukces firmy są ludzie.

Dlatego oferujemy naszym pracownikom optymalne warunki, aby mogli aktywnie działać i rozwijać się w naszej firmie. Oferujemy  możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia oraz podniesienia własnych kwalifikacji, atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do jakości wykonywanych projektów oraz poziomu zaangażowania, zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowę o dzieło, możliwość zawarcia umowy o pracę po okresie pomyślnej współpracy, elastyczne godziny pracy oraz pracę w młodym, pełnym pasji, dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze.

AKTUALNE OFERTY PRACY:

1) Firma Grupa DSF zatrudni specjalistę do montaży systemów CCTV, CCiP, systemów antywłamaniowych
i kontroli dostępu

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Prosimy o przesłanie CV wraz z oczekiwaniami finansowymi.

telefon:  22 679 09 01

2) Firma Grupa DSF zatrudni specjalistę do działu handlowego d/s zamówień publicznych.

Obowiązki:
- sporządzenie dokumentacji ofertowych dot. zamówień publicznych
- spodządzanie ofert handlowych

3) Pracownik ochrony fizycznej.

4) Pracownik służby Informacyjnej i służby porządkowej biorący udział w zabezpieczeniu imprez masowych.

telefon: Łukasz Grela, 519 109 334

5) Ratownik medyczny z uprawnieniami.

telefon: Konrad Zaraś, 512 394 598

6) Zatrudnimy panie i panów do sprzątania terenów zewnętrznych i wewnętrznych po imprezach masowych typu: eventy, koncerty, mecze, itp. Zainteresownych zapraszamy do zgłoszenia się osobiście  w siedzibie firmy Grupa DSF przy ul. Krynoliny 13 w Warszawie, celem wypełnienia kwestionariusza.

telefon:  Joanna Tarnowska, 887 445 505

KONTAKT Z GRUPĄ DSF

Grupa DSF Sp. z o.o.
Krynoliny 13, 03-699 Warszawa, PL
Tel/Fax: +48 22 679 09 01
GSM: 607 113 611

Scroll to top