wtorek, styczeń 17, 2017

O Nas

o nas 2

GRUPA DSF

Jesteśmy koncesjonowaną agencją ochrony z solidnym doświadczeniem. Dbamy o bezpieczeństwo dużych firm, jak i klientów indywidualnych. W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo między innymi: usługi pełnego zabezpieczenia imprez masowych, poczynając od przygotowania dokumentacji, przez zabezpieczenia przeciwpożarowe, medyczne, po sprawdzenia pirotechniczne; monitoring mobilny, wizyjny, konwoje, e-ochronę, ochronę mienia, systemy alarmowe oraz ochronę VIP.

Dynamiczny wzrost, który notujemy od początku istnienia naszej firmy, zmotywował nas do poszerzenia oferty o szkolenia z zakresu bezpieczeństwa, które prowadzimy dla pracowników instytucji publicznych, państwowych, prywatnych przedsiębiorstw oraz dla naszych pociech w szkołach, ucząc ich prawidłowych zachowań i postaw odpowiedzialności społecznej w sytuacjach zagrożenia życia bądź zdrowia.

Nasza polityka opiera się na profesjonalnym standardzie obsługi. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a w trakcie realizowania kontraktu reagujemy na pojawiające się potrzeby. Dzięki temu nasi klienci mają całkowitą pewność, że powierzone nam bezpieczeństwo jest w najlepszych rękach.

Doświadczona i świetnie wyszkolona kadra z powodzeniem realizuje powierzone Grupie DSF zadania. Ich wynikami pragniemy się z Państwem podzielić. W zakładce referencje publikujemy nasze mniejsze i większe sukcesy

mapa dsf 

Działamy we wszystkich regionach Polski w oparciu o strukturę naszych oddziałów znajdujących się w największych polskich miastach.

"W Grupie siła"

Posiadając w swojej grupie wyspecjalizowane komórki i przeszkolonych ludzi, możemy świadczyć najwyższy poziom usług z zakresu:

- Ochrona imprez masowych
- Techniczna ochrona mienia
- E-monitoring
- Monitorin mobilny

- Sprawdzenia pirotechniczne
- Zabezpieczenie medyczne
- Zabezpieczenia p.poż
- Serwis sprzątający
- Systemy alarmowe
- Ochrona VIP

Wszystkie nasze komórki działają ze sobą w ścisłej współpracy tworząc w ten sposób zintegrowany system działania całej naszej Grupy.

Nasza Agencja Ochrony to nowy światowy standard obsługi.  Postawiliśmy na to, aby złamać stereotyp ochroniarza.

KONTAKT Z GRUPĄ DSF

Grupa DSF Sp. z o.o.
Krynoliny 13, 03-699 Warszawa, PL
Tel/Fax: +48 22 679 09 01
GSM: 607 113 611

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.