sobota, październik 01, 2016

DSF Kickboxing Challenge w Arenie Ursynów

Już 18 kwietnia powróci kickboxing na najwyższym poziomie. Gala DSF Kickboxing Challenge: Polska vs Macedonia! Pierwsza gala w Warszawie (Arena Ursynów) i pierwszy mecz międzypaństwowy.

Czytaj więcej...

DSF Kickboxing Challenge 3: Bitwa w Piasecznie

Po sukcesie, jakim bez wątpienia była ostatnia gala DSF Kickboxing Challenge organizator Sławomir Duba postanowił iść za ciosem i dostarczyć fanom kickboxingu kolejnej dawki adrenaliny, która nie pozwoli usiedzieć w miejscu.

Czytaj więcej...

Życzenia Świąteczne i Noworoczne

Korzystając z okazji zbliżających się świąt bożego narodzenia pragniemy złożyć wszystkim naszym Klientom i Partnerom najserdeczniejsze i szczere życzenia szczęścia, wiary, nadziei i pomyślności oraz w dniu Nowego Roku wiele uśmiechu i radości!

Czytaj więcej...

Łukasz Wichowski wygrywa walkę wieczoru na gali DSF Kickboxing Challenge 2

Łukasz Wichowski wygrywa walkę wieczoru na gali DSF Kickboxing Challenge 2 i broni tytułu Zawodowego Młodzieżowego Międzynarodowego Mistrza Polski w formule full contact do -81kg. Gratulacje

Czytaj więcej...

Gala DSF Kickboxing Challenge 2

Zobacz wschodzące gwiazdy polskiej sceny zawodowego kickboxingu i K-1. Zostań naocznym świadkiem początku nowej marki, nowej jakości sportów uderzanych w Polsce. Już 13 grudnia w Ząbkach pod Warszawą druga odsłona gali DSF Kickboxing Challenge z udziałem młodych i zdolnych zawodników z Polski z zagranicy.

Czytaj więcej...

Grupa DSF Podczas zabezpieczenia Gali Polsat Boxing Night

Rozpoczynamy serię materiałów wideo, które przedstawiać będę pracę Grupy DSF na różnego rodzaju imprezach. Pierwszy materiał pochodzi z krakowskiej gali Polsat Boxing Night, gdzie w walce wieczoru zmierzyli się Tomasz Adamek i Artur Szpilka.

Czytaj więcej...

Zmiana adresu biura oddziału Łódź

Nowy adres biura oddziału Łódź

90- 519 Łódź
ul. Gdańska 129 lok. 7
telefon: 695-08-07-07

Czytaj więcej...

Ząbki Fight Night 2014

W sobotni wieczór 27-go września w podwarszawskich Ząbkach miała miejsce pierwsza edycja gali Kickboxingu jaką była Ząbki Fight Night organizowaną przez Grupę DSF. Trzeba przyznać, że gala zaskoczyła wszystkich poziomem organizacyjnym i świetnymi emocjonującymi walkami. Ale nade wszystko warto podkreślić niemal komplet publiczności na trybunach, gdzie wielu widzów przybyło do hali przy ulicy Batorego 37 całymi rodzinami. Można było odnieść wrażenie, iż Kickboxing to sport rodzinny.

Czytaj więcej...

Podziękowania od AZS Politechniki Warszawskiej

Podziękowania dla Grupy DSF sp. z o.o. za wsparcie zespołu siatkarzy AZS Politechniki Warszawskiej w sezonie 2013/2014

Czytaj więcej...

Podziękowania od Patryka

Patryk - bohater naszej charytatywnej akcji "Spełniamy marzenie" przekazał na ręce Sławomira Duby bardzo osobiste podziękowania za zorganizowanie akcji, w której mógł na jeden dzień stać się policjantem ratującym jedną z dzielnic Warszawy przed wybuchem bomby.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 5

KONTAKT Z GRUPĄ DSF

Grupa DSF Sp. z o.o.
Krynoliny 13, 03-699 Warszawa, PL
Tel/Fax: +48 22 679 09 01
GSM: 607 113 611

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.