wtorek, styczeń 17, 2017

Europejskie Forum Nowych Nadziei

 e

 W dniach 28-30.10.2016 r w Sopocie  odbyła się kolejna edycja "EFNI" Europeskie Forum Nowych Idei.Jest to inicjatywa wspierająca rozwój polskiego biznesu, należy podkreślić ze jest niezwykle potrzebna

Czytaj więcej...

Gala KSW 36

Tym razem 1 października mieszkańcy Zielonej Góry, mieli świetną okazję zobaczyć na żywo zmagania zawodników federacji KSW.

Jak zwykle walki dostarczyły niesamowitych emocji i obfitowały w spektakularne nokauty. Do bardzo wysokiego poziomu sportowego dostosował się również wspierany przez Grupę DSF Tomasz NARKUN.

GRATULUJEMY TOMEK!!!!!

Oczywiście nad całością zabezpieczenia czuwała GRUPA DSF.

 

 

Słonecznie, zdrowo i bezpiecznie

Niedziela 2 października, piękna pogoda, ogromna rzesza biegaczy i nasza ochrona. Jak co roku odbyła się 8 edycja imprezy "BIEGNIJ WARSZAWO" pod hasłem "Wszyscy jesteśmy zwycięzcami", gdzie nad bezpieczeństwem czuwała GRUPA DSF.

Czytaj więcej...

Inauguracja Sezonu PlusLigi

W sobotę 1 października br w Hali Towar w Warszawie, odbył się inauguracyjny mecz  drużyny ONICO AZS POLITECHNIKA WARSZAWA w ramach rozgrywek o mistrzostwo PLUSLIGI, w sezonie 2016/2017. 

Czytaj więcej...

DSF Kickboxing Challenge w Arenie Ursynów

Już 18 kwietnia powróci kickboxing na najwyższym poziomie. Gala DSF Kickboxing Challenge: Polska vs Macedonia! Pierwsza gala w Warszawie (Arena Ursynów) i pierwszy mecz międzypaństwowy.

Czytaj więcej...

DSF Kickboxing Challenge 3: Bitwa w Piasecznie

Po sukcesie, jakim bez wątpienia była ostatnia gala DSF Kickboxing Challenge organizator Sławomir Duba postanowił iść za ciosem i dostarczyć fanom kickboxingu kolejnej dawki adrenaliny, która nie pozwoli usiedzieć w miejscu.

Czytaj więcej...

Życzenia Świąteczne i Noworoczne

Korzystając z okazji zbliżających się świąt bożego narodzenia pragniemy złożyć wszystkim naszym Klientom i Partnerom najserdeczniejsze i szczere życzenia szczęścia, wiary, nadziei i pomyślności oraz w dniu Nowego Roku wiele uśmiechu i radości!

Czytaj więcej...

Łukasz Wichowski wygrywa walkę wieczoru na gali DSF Kickboxing Challenge 2

Łukasz Wichowski wygrywa walkę wieczoru na gali DSF Kickboxing Challenge 2 i broni tytułu Zawodowego Młodzieżowego Międzynarodowego Mistrza Polski w formule full contact do -81kg. Gratulacje

Czytaj więcej...

Gala DSF Kickboxing Challenge 2

Zobacz wschodzące gwiazdy polskiej sceny zawodowego kickboxingu i K-1. Zostań naocznym świadkiem początku nowej marki, nowej jakości sportów uderzanych w Polsce. Już 13 grudnia w Ząbkach pod Warszawą druga odsłona gali DSF Kickboxing Challenge z udziałem młodych i zdolnych zawodników z Polski z zagranicy.

Czytaj więcej...

Grupa DSF Podczas zabezpieczenia Gali Polsat Boxing Night

Rozpoczynamy serię materiałów wideo, które przedstawiać będę pracę Grupy DSF na różnego rodzaju imprezach. Pierwszy materiał pochodzi z krakowskiej gali Polsat Boxing Night, gdzie w walce wieczoru zmierzyli się Tomasz Adamek i Artur Szpilka.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 5

KONTAKT Z GRUPĄ DSF

Grupa DSF Sp. z o.o.
Krynoliny 13, 03-699 Warszawa, PL
Tel/Fax: +48 22 679 09 01
GSM: 607 113 611

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.